BALI 4.4 OPEN SPACE

Klasyczny katamaran BALI z konstrukcją kadłubów z cienkimi dziobami i bardzo eleganckimi liniami. Najmniejszy model BALI z dużą i komfortową przestrzenią na flybridge, zawierającą m.in. stolik kawowy, ławkę i materac do wypoczynku, a to wszystko obok stanowiska sternika.

13.48 m
7,40 m
3 do 4 kabiny
Cena od 597 000 Euro
Skontaktuj się z nami

Innowacja w swoim kodzie DNA

BALI to rewolucyjna gama katamaranów z innowacyjnymi rozwiązaniami. Jednostki zapewniają panoramiczne widoki, dużą ilość przestrzeni użytkowej, komfort na morzu i najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Wybierasz BALI? Stawiasz na sprawdzone rozwiązania, charakterystyczne dla tej marki. Katamarany wyposażone są w bramę garażową, ścianę otwieraną BALI, sztywny przedni kokpit z miejscami do wypoczynku i opalania, a także platformę łączącą dwa tylne kadłuby z ławą i powierzchnią kąpielową. BALI to synonim komfortu i prestiżu!
Wnętrze
Zewnętrze

Wyróżnikami katamaranów BALI są panoramiczne okna, które zapewniają doskonałą wentylację mesy. Charakterystyczne są podnoszona przegroda salonu oraz idealnie wykorzystane powierzchnie kabin.

BALI zapewnia sztywny, w pełni zagospodarowany przedni kokpit, strefę relaksu oraz niesamowicie dużą powierzchnię użytkową. Na miejscu typowych dla innych katamaranów siatek wstawiono materace słoneczne i stoły tworzące miejsce do wypoczynku.

Prezentacja
Widok 360

Odkryj możliwości katamaranów BALI. Zobacz krótką prezentację i przekonaj się, jakie innowacyjne rozwiązania zastosowano w tych jednostkach. Dowiedz się o ich możliwościach i przekonaj, jak nowoczesność i elegancja w BALI łączy się z wygodą i imponującymi osiągami.

Odkryj każdy kąt katamaranu BALI. Skorzystaj z funkcji widoku 360 i sprawdź pełną wizualizację jednostki. Poczuj się jak wewnątrz tego luksusowego katamaranu.

Dane techniczne

Dowiedz się o szczegółach dotyczących interesującej Cię jednostki. Sprawdź parametry ogólne i techniczne, a także wymiary katamaranu. Przekonaj się, kto odpowiada za realizację danego modelu.

13.48 m
7,40 m
3 do 4 kabiny

Parametry ogólne

Koncepcja
Olivier Poncin
Producent
Chantier Catana
Architekt
Xavier Faÿ
Architekt wnętrz
Lasta Design Studio

Parametry techniczne

Masa netto
13,6 T
Masa brutto
19,6 T
Maksymalna powierzchnia żagli
118 m²
Silniki
2 x 40KM do 65KM
Paliwo
800 L*
Słodka woda
860 L*
Lodówka + zamrażarka
ponad 615 L*

Wymiary

Długość kadłuba
13,48 m
Długość całkowita
12,97 m
Szerokość całkowita
7,40 m
Maksymalne zanurzenie
1,26 m
Skontaktuj się z nami
Profil
Kabiny
Pokład
Mostek

Sprawdź profil katamaranu. BALI to nowoczesne jednostki, które nie tylko zapewniają znakomite osiągi, ale również zachwycają wyglądem, futurystycznymi liniami i dopracowaniem szczegółów.

Katamarany BALI zapewniają ergonomiczne kabiny z optymalnie wykorzystaną powierzchnią. Proponujemy jednostki z różną liczbą pomieszczeń mieszkalnych - wszystkie są doskonale doświetlone.

BALI zapewnia mnóstwo miejsca na pokładzie. Na dziobie zamiast siatek znajdują się materace słoneczne, które wraz ze stołami tworzą strefę wypoczynkową.

Katamarany BALI mają wydzielone stanowisko dla skippera, które zapewnia mu znakomitą widoczność. Stamtąd operuje nawigacją, sterem, manetkami i nie tylko.

Modele BALI

Kontakt

ul. Fedrusa 12, 60-195 Poznań
Adres

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie?

Zostaw nam Twój numer telefonu. Oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest Bosfor Sp. z o.o., przetwarzający je w celu marketingowym. Więcej szczegółów.